Духовни банани за Ноќта на вештерките

Овие банани не се застрашувачки, вкусни се и многу чоколадни. Тоа е уште еден наш предлог рецепти за Ноќта на вештерките, исто така ќе ви требаат само 3 состојки: Некои зрели банани, млечно чоколадо и бело чоколадо да се стопат.

Среќна ноќ на Ноќта на вештерките!


Откријте други рецепти на: Празници и посебни денови, Оригинални десерти, Десерти за деца, Рецепти за Ноќта на вештерките

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   FATI dijo

    ЗАБЕЛЕШКА !!