Коктел од вештерки за Ноќта на вештерките

Продолжуваме со нашите Рецепти за Ноќта на вештерките! Ако ви се допадна нашата сок од портокал со застрашувачки капини, не можете да ги промашите нашите специјален коктел со вештерки. Состојки што треба да ги купиме: киви и гренадин. Ништо повеќе!

 


Откријте други рецепти на: Пијалоци за деца, Рецепти за Ноќта на вештерките

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.