Овошна салата со крем

Со доаѓањето на убавото време, се чувствуваме како свежи десерти како оној за кој сме подготвени денес. Тоа е поинаков начин на презентирање на овошјето, во овошна салата и придружено со крем за лижење прсти. Дали сакате да знаете како се подготвува? Забележи!

Уживајте!


Откријте други рецепти на: Оригинални десерти, Десерти за деца, Оригинални рецепти

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.