Јагода салморехо со крем сирење

Добредојде на топлина! Скоро брзајќи го месецот мај, ви донесувам многу свеж и вкусен рецепт. Станува збор за а различен салморехо, направен со јагоди, кој станува силен и е вкусен. Дали сакате да знаете како да го подготвите?

Ако направиш…. Repeatе повторите сигурно!


Откријте други рецепти на: Рецепти за супа, Забавни рецепти, Оригинални рецепти

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.