5 пици во форма на срце за Денот на вineубените

Иако многумина не го слават, најромантичниот ден во годината е тука и утре ќе биде претставен пред сите нас. За да уживате во доброто друштво на вашиот партнер, денес имаме многу посебна компилација. 10 пици кои можете да ги подготвите за да го изненадите вашиот партнер ноќта Сан Валентин.

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.