Смешни тестенини за Ноќта на вештерките .. Заплаши !!

Продолжувајќи со нашите Рецепти за Ноќта на вештеркитеДенес имаме еден што сигурно сте го сакале. Многу е лесно да се подготви, тоа е многу смешно јадење со шпагети со исплашено лице. Подготвени да го направите тоа?

Имајте застрашувачка ноќ!


Откријте други рецепти на: Рецепти за тестенини, Рецепти за Ноќта на вештерките

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.