Специјални канапе на в Valentубените

Машина за колачиња со форма што има врска со loveубов (срца, купиди, стрели, усни ...), исечен леб, богати состојки, подобро ако ставиме некои црвени, и имагинација. Тоа се состојките што ви се потребни за да направите добар асортиман канапе за вечера на Денот на вineубените. Ах, заборавив, мора да имаш и партнер ... Ако не, зошто или кого ќе подготвиме мезе?

Слика: Преземање на робинството, Leonnews

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.