Лушпи од лубеница, специјални за најмалите

Лубеницата е несомнено плод на летото, оној што најмногу им се допаѓа на децата. Денес ќе подготвиме вкусни и освежувачки популации со желатин и крем сирење ... Едноставно вкусно !!


Откријте други рецепти на: Оригинални десерти, Десерти за деца, Летни рецепти, Забавни рецепти, Лесни рецепти, Оригинални рецепти

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.