Совети за готвење: Совршен пире од компири

Денес ви ги даваме нашите посебен трик за подготовка на совршен пире од компири. Многу е едноставно да се подготви и ќе биде многу слатко, мазно и со многу вкус. Малите во куќата ќе го сакаат тоа!

Уживај!

 


Откријте други рецепти на: Совети за готвење

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Марина dijo

    Ми се допаѓаат твоите рецепти.