Црвени кадифени торти за Денот на вineубените

Сан Валентин Посебно е колку што го правиш посебен. Не е потребно да имате партнер за да го славите затоа што можете да го славите со кого сакате, како сакате и каде сакате :) Покажете им на пријателите, семејството или познаниците дека ги сакате. И за да го прославиме нашиот посебен Валентин, имаме и рецепт. Бидејќи денес нема да ви претставиме било каков рецепт, туку а мал инфографски приказ за тоа како да направите совршени колачи со црвено сомот и изненади кој сакаш со нив.

Забележи !!

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Сандра dijo

    Многу слатко!