Млечен леб, сочни закуски

Ако барате нежна, вкусна и различна закуска, овој млечен леб е вашиот рецепт. Спектакуларно е да ги изненадите малите во куќата во овие студени денови. Сигурно ќе го сакате тоа!

 


Откријте други рецепти на: Појадок и закуски, Оригинални десерти, Десерти за деца

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Сузана Ј Прието dijo

    кои се мерките